OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

60+ Kultura w MOCAK-u

60+ Kultura w MOCAK-u

24.09.2016

Opublikowano: 08.09.2016

W ramach akcji 60+ Kultura MOCAK zaprasza seniorów. W weekend 24 i 25 września osoby powyżej 60. roku życia będą mogły nabyć za 1 zł bilet specjalny, który upoważnia do zwiedzania wszystkich prezentowanych wystaw.

Zachęcamy do zapoznania się z wystawami czasowymi: Medycyna w sztuce, Making Connections Roberta Devriendta, Martwa natura. Portret psychologiczny Olgi Kisselevy, Odbitka próbna, oraz stałymi Live Factory 2: Warhol by Lupa i Kolekcja MOCAK-u.

3,2,1 Akcja! – warsztaty dotyczące sztuki współczesnej inspirowanej filmem

W ramach akcji 60+ Kultura zapraszamy instytucje i stowarzyszenia działające na rzecz seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Sto lekcji o Kolekcji, które odbędą się 24 i 25 września. Uczestnicy spotkań poznają zainspirowane filmem dzieła z Kolekcji MOCAK-u i wykonają własne prace plastyczne. Planujemy cztery spotkania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o kontakt: edukacja@mocak.pl, tel. 12 263 40 29.

60+ Kultura to organizowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego akcja skierowana do osób powyżej 60. roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym i skorzystania z oferty instytucji publicznych dostępnej w ich miejscu zamieszkania.