OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Badanie sektora kultury w Krakowie

Badanie sektora kultury w Krakowie

Opublikowano: 10.11.2015

Zachęcamy do wypełnienia internetowej ankiety dotyczącej badania oceny stanu i perspektywy rozwoju sektora kultury w Krakowie. Link do ankiety >>>

Na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa prowadzone jest badanie sektora kultury pt.: Krakowska kultura – stan obecny i perspektywy rozwoju, realizowane przez firmę Agrotec Polska. Badanie dotyczy oceny stanu i perspektywy rozwoju tego sektora w Krakowie ze szczególnym uwzględnieniem instytucji kultury, wydarzeń kulturalnych w mieście, oferty edukacyjnej instytucji kultury oraz markowych produktów krakowskiej kultury znanych w kraju i zagranicą, a także potencjalnych markowych produktów.

Jednym z elementów badania jest ankieta internetowa przeprowadzana wśród uczestników wydarzeń kulturalnych / klientów ośrodków kultury (bibliotek, muzeów, galerii itd.), dotycząca oceny stanu kultury w Krakowie, instytucji oraz oferowanych przez nie propozycji.

Informujemy, że ankieta jest anonimowa, a pozyskane odpowiedzi będą przedstawiane tylko w postaci zbiorczych zestawień np. tabel czy wykresów. Ankietę należy wypełnić do 30 listopada.

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 minut

www.agrotec.pl/badanie/index.php/332813/lang-pl