OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Aktualności

Aktualności

/sztuka-opowiesci-dyskutujemy-o-zapiskach-wariatki-aleksandry-mlynarczyk-gemzy - 36795

Sztuka opowieści. Dyskutujemy o Zapiskach wariatki Aleksandry Młynarczyk-Gemzy

W sobotę, 11 lutego, o godzinie 18 MOCAK oraz Katedra Krytyki Współczesnej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do rozmowy o Zapiskach wariatki Aleksandry Młynarczyk-Gemzy.

więcej ›
/aktywne-czytanie-babcia-na-jabloni - 36558

Aktywne czytanie. Babcia na jabłoni

W sobotę, 21 stycznia, o godzinie 12 i 14.30 z­­apraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Babcia na jabłoni.

więcej ›
/sztuka-opowiesci-czyli-dyskutujemy-o-niewyczerpanym-zarcie-davida-fostera-wallace-a - 36538

Sztuka Opowieści. Dyskutujemy o Niewyczerpanym żarcie Davida Fostera Wallace’a

W sobotę, 14 stycznia, o godzinie 18 MOCAK oraz Katedra Krytyki Współczesnej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na spotkanie o Niewyczerpanym żarcie Davida Fostera Wallace’a w przekładzie Jolanty Kozak.

więcej ›
//Co kryje nocne niebo?//

Aktywne czytanie. Co kryje nocne niebo?

W sobotę, 17 grudnia, o godzinie 12 i 14 z­­apraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na warsztaty Aktywne czytanie. Za pomocą światła, cienia oraz dźwięku, stworzymy własne gwiezdne opowieści.

więcej ›
Maja Dobkowska, //Konik i Koninka//, wydawnictwo Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa „Tęcza”, Kraków 2021

Aktywne czytanie. Konik i Koninka

W sobotę, 19 listopada, o godzinie 12 z­­apraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Konik i Koninka Mai Dobkowskiej z ilustracjami Barbary Sobczyńskiej.

więcej ›
Prywatne memorabilia Mieczysława Porębskiego, fot. Dział Promocji, MOCAK

Mieczysław Porębski – oprowadzanie po wystawie

Z okazji wystawy Mieczysław Porębski. Portret mistrza we wtorki (4, 11, 18 i 25 października, 8, 15, 22 i 29 listopada oraz 6 i 13 grudnia) o godz. 11.15 zapraszamy na specjalne oprowadzania po wystawie oraz Bibliotece Mieczysława Porębskiego.

więcej ›
/aktywne-czytanie-filip-i-mama-ktora-zapomniala - 36213

Aktywne czytanie. Filip i mama, która zapomniała

W sobotę, 15 października, o godz. 12 z­­apraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na warsztaty Aktywne czytanie. Porozmawiamy o tym, czym jest stres i z czego wynika, oraz poszukamy sposobów na jego redukcję.

więcej ›
/aktywne-czytanie-tu-i-teraz - 35562

Aktywne czytanie. Tu i teraz!

W sobotę, 25 czerwca, o godzinie 12 zapraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami do podcieni Muzeum na warsztaty Aktywne czytanie.

więcej ›
/aktywne-czytanie-prosze-mnie-przytulic - 35391

Aktywne czytanie. Proszę mnie przytulić

W sobotę, 28 maja, o godzinie 12 zapraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami do podcieni Muzeum na warsztaty Aktywne czytanie, które odbędą się w ramach Święta Rodziny Krakowskiej.

więcej ›
Biblioteka MOCAK-u, fot. Dział Promocji, MOCAK

Noc Muzeów w Bibliotece MOCAK-u

Z piątku na sobotę, 13/14 maja, ze względu na odbywającą się Noc Muzeów Biblioteka MOCAK-u będzie otwarta w godzinach 18–1.

więcej ›