OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Współpraca BMW Dobrzański i Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Współpraca BMW Dobrzański i Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

od 31.01.2024

W świecie, gdzie sztuka i technologia coraz częściej splatają swoje wątki, współpraca pomiędzy BMW Dobrzański a Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK stanowi inspirujący przykład synergii między dwoma pozornie odległymi dziedzinami. Ta kooperacja obejmuje nie tylko udostępnianie przez BMW Dobrzański elektrycznego samochodu Muzeum, ale także wspólne projekty, łączące sztukę z nowoczesnymi technologiami.

Współpracę rozpoczęło udostępnianie Muzeum elektrycznego samochodu BMW iX1. Dalszym krokiem będą wspólne projekty z pogranicza sztuki i technologii realizowane w ramach współpracy między BMW Dobrzański a MOCAK.  Będą to nie tylko eksperymenty artystyczne, ale także refleksja nad rolą nowoczesnych technologii w dzisiejszym społeczeństwie. Poprzez te interdyscyplinarne inicjatywy muzeum staje się miejscem, gdzie sztuka wpływa na kształtowanie nowych perspektyw na przyszłość, zainspirowaną dynamicznymi zmianami technologicznymi.

Współpraca BMW Dobrzański i Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK stanowi nie tylko ciekawy eksperyment, ale również istotny krok w kierunku zacieśniania więzi między światem sztuki a nowoczesnymi technologiami. To partnerstwo, łączące ekologię, sztukę i innowacje, kreuje unikatowe doświadczenia dla odwiedzających muzeum, budując most pomiędzy tradycją a nowoczesnością.