OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Dizajn od kuchni. Dizajner producentem//

Dizajn od kuchni. Dizajner producentem

26.09.2013 godz. 17.30

Opublikowano: 19.09.2013

Gośćmi spotkania będą – wyjątkowo – wyłącznie projektanci, z sukcesem sprzedający swoje własne produkty: Bartosz Mucha i Paweł Jasiewicz.

Porozmawiają o tym, jak samodzielnie sprzedawać swoje projekty. Dowiemy się także, czy taka droga kariery oraz samodzielna promocja własnej działalności jest realną alternatywą dla tradycyjnego zatrudnienia w zawodzie.

Bartosz Mucha – absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, artysta grafik, projektant. Dyplom uzyskał w Pracowni Projektowania Plakatu prof. Piotra Kunce. W 2003 roku stworzył markę Poorex, pod którą projektuje przedmioty z tanich, ogólnodostępnych materiałów. Jego prace były prezentowane na wielu wystawach krajowych i zagranicznych.

Paweł Jasiewicz – ukończył projektowanie mebli w Buckinghamshire New University w High Wycombe oraz wzornictwo przemysłowe na Politechnice Koszalińskiej. Współtworzył studio Kompott. Pracował dla Rygalik Studio i Touch Ideas, przy współpracy z którym otrzymał nagrodę Red Dot Design Award w 2011 roku. Od 2010 roku jest wykładowcą na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Założyciel studia Pracownia Jasiewicz.