OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Dzień Dziecka Kids’ Fest w MOCAK-u

Dzień Dziecka Kids’ Fest w MOCAK-u

02.06.2018 godz. 11

Opublikowano: 24.05.2018

2 czerwca zapraszamy do wspólnego świętowania w ramach Dnia Dziecka Kids’ Fest, organizowanego przez Akademię Duckie Deck.

Magia programowania z Photonem

godz. 11–18, sala audiowizualna

Z pomocą robota Photona dzieci będą miały okazję postawić pierwsze kroki w świecie programowania. Poznamy podstawowe zasady działania nowych technologii, nauczymy się planować i programować, a wszystko to w formie świetnej zabawy. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Wstęp wolny.

Zapisy >>


Aktywne Czytanie. Śnieżek i Węgielek. Podróż do gwiazd

godz. 12, Biblioteka MOCAK-u

Zapraszamy dzieci w wieku 4–8 lat wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Śnieżek i węgielek. Podróż do gwiazd autorstwa Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Aleksandry Woldańskiej-Płocińskiej. Jest to pierwsza z serii książek Wydawnictwa Alegoria opisujących podróże kota Śnieżka i psa Węgielka.

Wstęp 10 zł, liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem biblioteka@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 36.

Więcej infomacji >>


Joga dla dzieci

godz. 12–16.30, trawnik przy kawiarni MOCAK-u

Praktyczne zajęcia z jogi przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w trakcie ćwiczeń będziemy rozwijać u dzieci koncentrację, elastyczność i świadomość ciała. Dzieci poznają także techniki oddechowe oraz proste ćwiczenia relaksacyjne.

Wstęp wolny.

Zapisy >>