OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Oprowadzanie po wystawie Kolekcji MOCAK-u w ramach //Zaprojektowanych//

Oprowadzanie po wystawie Kolekcji MOCAK-u w ramach Zaprojektowanych

Opublikowano: 09.11.2016

W niedzielę 20 listopada o godzinie 18 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Kolekcji MOCAK-u organizowane w ramach wydarzenia Zaprojektowani Krakowskie Spotkania z Dizajnem. Po wystawie oprowadzi Katarzyna Wincenciak z Działu Zbiorów MOCAK-u.

Szósta odsłona wystawy Kolekcji MOCAK-u jest prezentacją dzieł pozyskanych do zbiorów muzeum w ciągu ostatnich lat. W obecnym kształcie prezentacja podzielona jest na kilka działów: konceptualizm, wideo, rzeźba oraz obiekt. Więcej informacji o wystawie >>

Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem organizowane przez Szkołę Wnętrz i Przestrzeni w Krakowie to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, nastawione na prezentację polskiego i europejskiego dizajnu oraz jego twórców, które przedstawia ich ofertę szerokiej publiczności o wysokich wymaganiach estetycznych. W czasie czterech dni Zaprojektowanych (17–20.11.2016) w Krakowie odbędą się targi dizajnu (20.11.2016, niedziela) oraz wystawy, warsztaty, spotkania z wybitnymi postaciami światowego wzornictwa, takimi jak: Dorota Koziara, Paweł Grobelny czy prof. Piotr Bożyk. Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie www.zaprojektowani.com.pl.

Udział w oprowadzaniu dla uczestników Targów Zaprojektowani bezpłatny za okazaniem biletu targowego; dla pozostałych osób w cenie biletu specjalnego (1 zł). Nie obowiązują zapisy.