OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Raz w roku – plan na przyszłość.// Warsztaty | #MOCAKonline!

Raz w roku – plan na przyszłość. Warsztaty | #MOCAKonline!

25.04.2020 godz. 12

Opublikowano: 17.04.2020

W sobotę 25 kwietnia o godzinie 12 zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty artystyczne Raz w roku – plan na przyszłość, które odbędą się online za pośrednictwem platformy Zoom. Tematem spotkania będzie praca Marii Michałowskiej 7 kartek z kalendarza (1972).

Po zapoznaniu się z twórczością artystki wspólnie zastanowimy się nad upływającym czasem i wydarzeniami, które miały wpływ na teraźniejszość. Korzystając z kalendarza, porozmawiamy o przeszłości, dniu dzisiejszym i przyszłości oraz zrealizujemy artystyczne wyzwanie będące odpowiedzią na temat spotkania.
Ze względu na charakter zajęć prosimy o wcześniejsze przygotowanie:
– kilku kartek A4,
– wybranego przez siebie przybory do rysowania i pisania (długopis, ołówek, kredki lub inne),
– smartfona z dostępem do internetu.

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Koszt: 2 zł od osoby. Warsztaty potrwają ok. 90 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację e-mailową: edukacja@mocak.pl. W odpowiedzi otrzymają Państwo szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące udziału w warsztatach.

Warsztaty artystyczne są częścią cyklu spotkań Pół na pół. Rozmowy i wyzwania artystyczne będących próbą połączenia celów edukacyjnych z twórczym potencjałem partycypacyjnej pracy. Materiały powstałe w trakcie zajęć będą wykorzystane przez autorkę do realizacji artystycznej pracy magisterskiej na kierunku Art and Design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie pod opieką doktora Krzysztofa Marchlaka. Aby dowiedzieć się więcej o projekcie, zapraszamy na stronę >> Prowadzenie: Anna Czyż.