OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Spacer po dawnym getcie krakowskim oraz zwiedzanie wystawy //II wojna światowa – dramat, symbol, trauma// // WYDARZENIE ODWOŁANE

Przejdź do wystawy

Spacer po dawnym getcie krakowskim oraz zwiedzanie wystawy II wojna światowa – dramat, symbol, trauma // WYDARZENIE ODWOŁANE

15.03.2020 godz. 11

Opublikowano: 06.02.2020

Wydarzenie odwołane.

Zgodnie z decyzją rządu w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 od 11 marca od godziny 13 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK będzie zamknięte do odwołania. Dotyczy to także Biblioteki, MOCAK Bookstore i Archiwum MOCAK-u. Nie będą również odbywały się planowane wydarzenia.

#MOCAKonline! Jesteśmy tu! >>


Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie II wojna światowa – dramat, symbol, trauma, a następnie spacer po dawnym getcie krakowskim. Odbędzie się ono w trzech terminach: 16 lutego, 1 marca oraz 15 marca (niedziele) o godzinie 11.

Spotkanie poprowadzi Jan J. Grabowski – współpracownik MOCAK-u, Muzeum Krakowa i krakowskiego Muzeum Narodowego, licencjonowany przewodnik miejski zrzeszony w Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich, absolwent studiów historycznych oraz podyplomowego studium muzeologicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Czas trwania: 150 minut. Uczestników prosimy o zbiórkę przy recepcji w holu głównym Muzeum.

Podczas spaceru 1 marca uczestnicy będą mieli możliwość bezpłatnego zwiedzenia wystawy "Miasta pokoju" oraz spotkania z artystką Ellen Frank w Żydowskim Muzeum Galicja.

Wstęp 10 zł, obowiązują zapisy pod adresem recepcja@mocak.pl lub telefoniczne: (12) 263 40 01.

 

* dla posiadaczy Karty Krakowskiej wstęp za 1 zł