OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Architektura mojego charakteru// – warsztaty online dla młodzieży i dorosłych | #MOCAKonline

Przejdź do wystawy

Architektura mojego charakteru – warsztaty online dla młodzieży i dorosłych | #MOCAKonline

29.01.2022 godz. 12–13.30

Opublikowano: 29.12.2021

Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną >>

W sobotę 29 stycznia o godzinie 12 zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe na warsztaty Architektura mojego charakteru, towarzyszące wystawie Architektura jako symbol, tekst i tło. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z wybranymi dziełami prezentowanymi na wystawie, a następnie wykorzystać zaproponowany przez artystów sposób opowiadania za pomocą motywu – architektury do własnych poszukiwań w obrębie osobistych doświadczeń, emocji i przeżyć. Indywidualnym twórczym działaniom plastycznym będzie sprzyjać atmosfera pracy w domu.

Czas trwania: 90 min

Potrzebne materiały: pisaki, klej, nożyczki, kilka kartek papieru, kawałki tektury, niepotrzebne gazety oraz inne materiały do wykorzystania w technice kolażu.

Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 14 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore pod tym linkiem >>

Kup bilet

Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem e-mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).