OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Terror w naszej kulturze//. Spotkanie z peruwiańską psychoanalizą

Terror w naszej kulturze. Spotkanie z peruwiańską psychoanalizą

25.02.2016 godz. 19.15

Opublikowano: 04.02.2016

Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne oraz Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK zapraszają w czwartek 25 lutego o godzinie 19.15 na panel dyskusyjny Terror w naszej kulturze, poprzedzony wykładem Eduardo Gastelumendiego na temat psychoanalizy trudnych pacjentów.

Gastelumendi jest prezesem Peruwiańskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, w dyskusji udział wezmą także Edyta Biernacka, psychoanalityczka, prezes Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Bartosz Puk, psychoanalityk, terapeuta szkoleniowy i superwizor PTPP.

Zapraszamy psychologów i psychoterapeutów, jak również wszystkie osoby zainteresowane współczesną myślą psychoanalityczną. Wydarzenie stanie się okazją do prezentacji możliwości wykorzystania doświadczenia klinicznego w refleksji nad fenomenami współczesnej kultury.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim, przy czym tekst polskiej wersji wykładu zostanie udostępniony w trakcie wydarzenia, natomiast dyskusja będzie tłumaczona na bieżąco. Udział w spotkaniu jest otwarty. Organizatorzy uprzedzają jednak, że limit miejsc w sali audiowizualnej wynosi 120 osób. Po jego przekroczeniu, w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa, kolejni uczestnicy zostaną zaproszeni do obejrzenia bezpośredniej transmisji wykładu i dyskusji w kawiarni.