OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Warsztaty dla najmłodszych //Do dzieła!//

Warsztaty dla najmłodszych Do dzieła!

13.01.2024 godz. 11.15

Opublikowano: 30.11.2023

W sobotę, 13 stycznia, o godzinie 11.15 zapraszamy dzieci do lat trzech na warsztaty z cyklu Do dzieła! Punktem wyjścia będzie praca Bartka Materki Masa II.

Nikt nie wie kiedy, nikt nie wie gdzie, ale czasami każdy z nas staje się masą. Krzyczymy razem z innymi, śmiejemy się, kiedy wszyscy się śmieją, i masowo oglądamy te same seriale. Czy to dobrze, zastanowimy się, tworząc – jak Bartek Materka – masę, która będzie drgała od kolorów. Będziemy patrzeć, jak się piętrzy, dopraszając nowe kawałki, i zastanawiać się, jak zatrzymać masę oraz co zrobić, by masą przestać być!

Prowadzenie: Olga Brewka – organizatorka, edukatorka, muzealniczka. Absolwentka zarządzania kulturą współczesną oraz filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynatorka wielu projektów, między innymi: HERstory historie niby niepotrzebneO demokracji. 20 lekcji z XX wieku. Wolontariuszka w stowarzyszeniach oraz fundacjach. Pracuje w Zamku Królewskim na Wawelu w Dziale Interpretacji Sztuki. Od 2018 roku współpracuje z MOCAK-iem, w którym prowadziła między innymi warsztaty Aktywne czytanie.

 

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka. Czas trwania zajęć to 45 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Bilety można nabyć w kasie Muzeum przed rozpoczęciem zajęć. Bilet uprawnia do zwiedzania MOCAK-u w dniu wydarzenia. Muzeum zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

* Dla posiadaczy Karty Krakowskiej 20% zniżki. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz krakowskiej Karty N wstęp 2 zł.

Zajęcia mają miejsce w przestronnej sali, na parterze Muzeum, do której można wjechać wózkiem. Zapewniamy asystę pomocnych wolontariuszy i wolontariuszek.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, można dołączyć w dowolnym momencie semestru. Terminy kolejnych spotkań: 10.02, 9.03, 6.04, 11.05, 8.06.2024 roku.

Zapraszamy również na warsztaty umuzykalniające dla najmłodszych Dla ucha malucha >>