OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Zasłyszane historie//. Warsztaty z audiodeskrypcją dla dzieci w wieku 6–12 lat

Zasłyszane historie. Warsztaty z audiodeskrypcją dla dzieci w wieku 6–12 lat

08.10.2022 godz. 12

Opublikowano: 21.09.2022

W sobotę 8 października o godzinie 12 zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat wraz z opiekunami na warsztaty z audiodeskrypcją.

Podczas zajęć skupimy się na zmyśle słuchu. Usłyszane historie będziemy przenosić na papier przy wykorzystaniu materiałów plastycznych o zróżnicowanych fakturach. Uczestnicy będą mogli zapoznać się także z opracowaniami dotykowymi do prac z Kolekcji Muzeum. Warsztaty odbędą się w sali audiowizualnej MOCAK-u, która jest wyciemniona i wyciszona.

Wydarzenie odbywa się w ramach 10. edycji Festiwalu Kultury bez Barier. Więcej informacji >> Opłata za udział wynosi 14 zł od osoby. Bilet umożliwia zwiedzenie MOCAK-u w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz Festiwalu >> Muzeum zapewnia materiały.

Prowadzenie:

Anna Skoczeń – edukatorka, projektantka, graficzka, animatorka, dyplomantka Pracowni Animacji Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Joanna Sobesto – doktorantka na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, tłumaczka i scenarzystka, amatorka polskiego języka migowego i fotografii analogowej.