OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Zwiedzanie

Zwiedzanie

Zgodnie z decyzją rządu w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 od soboty 20 marca do niedzieli 25 kwietnia Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK będzie zamknięte. Dotyczy to także Biblioteki i Archiwum MOCAK-u. MOCAK Bookstore będzie czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 9–17. MOCAK-bookstore-BUNKIER, jak zwykle, codziennie w godzinach 11–19. MOCAK Café będzie działać na wynos.

W tym czasie zapraszamy wszystkich do e-Muzeum #MOCAKonline >>


Zapraszamy wtorek – czwartek, sobota – niedziela: godz. 11–19; piątek: godz. 11–20. W poniedziałki Muzeum jest nieczynne.

Kasa prowadzi sprzedaż biletów (oraz wydawanie kart wstępu) od wtorku do niedzieli. Wtorek – czwartek, sobota – niedziela: godz. 11–18.30, piątek: godz. 11–19.30. Ostatnie wejście na wystawy w budynku A Muzeum odbywa się na pół godziny przed ich zamknięciem, a w pozostałych przestrzeniach ekspozycyjnych na 15 minut przed ich zamknięciem.

W czwartki wstęp na wystawy Kolekcji MOCAK-u: Dialog z przestrzenią, Współczesne modele realizmuPojęciokształty Stanisława Dróżdża i Live Factory 2: Warhol by Lupa jest darmowy. Na pozostałe wystawy obowiązuje w tym dniu bilet ulgowy.


 

BILETY ZOBACZ PLAN MUZEUM